Home Page

Internet ma wychodzić na zdrowie ludziom, a nie górować nad nim.

przeglądanie Internetu
Napisał: Highways Agency
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uzależnienie to stan psychiczny i fizyczny, wynikający z działania pomiędzy organizmem a substancją psychoaktywną, uzewnętrzniający się koniecznym używaniem komputera stale lub okresowo, aby doznać jego oddziaływania lub uchronić się przykrego nastroju który jest następstwem odstawienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-28 07:55:33
Tagi: Ryzyko, sieć, lęk

Gdy wyrzucamy swoje odpadki do kosza przejdą one proces, znany jako utylizacja odpadów

pojemniki na śmieci, segregacja odpadów
Na podstawie: http://environmental.kingspan.pl/
Na obecną chwilę z roku na rok zwiększa się ilość spożywanych artykułów, a co za tym idzie zwiększa się również porcja odpadów, które wyrzucamy do kosza a które następnie trafiają na wielorakiego typu wysypiska odpadów i inne miejscówki magazynowania takich rzeczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-28 07:55:32
Tagi: Utylizacja, gospodarka odpadami

Gdzie nabywać ubrania dla pociech w różnym wieku

kurtki
Napisał: OZOSHI
Na podstawie: OZOSHI
Nabywanie strojów dziecięcych wbrew pozorom nie zawsze jest takim bezproblemowym zadaniem. Trudności wynikają przykładowo z różnorodnych rozmiarówek wprowadzanych przez rozmaite punkty, co właściwie często ma się także do strojów dla dorosłych. Oprócz tego markowe ubrania dziecięce bywają niekiedy bardzo drogie, toteż nie wszystkich rodziców na to stać. Dla takich osób korzystnym rozwiązaniem może być nabywanie ubrań używanych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-26 07:55:57
Tagi: problem, Markowe, Firmowe

Pomysłowe śpiworki dla maluchów w dpgpdnych cenach

śpiwory dla dzieci
Na podstawie: http://iltex.pl/
Chcesz nabyć śpiworki dla dzieci? Bezspornie jest to świetny pomysł, ponieważ takie śpiworki do spania są istotnie nadzwyczaj użyteczne i coraz więcej rodziców decyduje się na ich nabycie. Przede wszystkim są one pożyteczne i komfortowe, dlatego każdy maluszek bez wątpliwości będzie się w nich czuł niezmiernie dobrze. Takie śpiworki zagwarantują Twojemu dziecku stosowne ciepło przez całkowitą noc.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-27 07:55:47
Tagi: marki, asortyment

Jak powinien prezentować się współczesny niepubliczny gabinet rehabilitacji w wojewódzkim mieście?

Spa, masaż ciała
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Kiedy nastolatkowie wybierają swój przyszły zawód, to nie do końca uzmysławiają sobie reperkusje powziętych decyzji. Postawioną tutaj tezę rewelacyjnie obrazuje wybór nauki na wydziale medycznym. Kto pragnie nauczyć się masażu i w niedalekiej przyszłości wykonywać tę profesję powinien wiedzieć, że niełatwo otrzymać etat w ośrodku uzdrowiskowym czy klinice, a dodatkowo masowanie chorych pleców wymaga od masażysty wyśmienitej kondycji fizycznej i rzecz jasna siły w rękach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-16 07:54:57
Tagi: masaż, piły, Pacjent, chory

Akcesoria dla maluszka

niemowlę ze smoczkiem
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, na ogół korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. W jaki sposób przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-16 07:54:58
Tagi: Święta, karmienie, mama, butelki, maluch

Nadeszła zima, czyli sezon na deskę i związane z tym zimowe szaleństwo.

Snowboard, zima
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
No i nadeszły wytęsknione miesiące białego szaleństwa dla pasjonatów nart a także desek snowboardowych. Ci, którzy nie przespali sezonu przygotowawczego, mają już wszystko gotowe. Inni natomiast szukają najlepszych rozwiązań prawdopodobnie pięć minut przed wyjazdem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-25 07:55:47
Tagi: narty, snowboardu

Z jakich powodów należy regularnie chodzić do dentysty, jakie to może mieć znaczenie dla stanu naszych zębów.

dentysta w pracy
Napisał: 95Berlin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecna cywilizacja nie jest niestety łaskawa dla uzębienia. Bardzo duże ilości słodyczy i niepilnowanie higieny jamy ustnej sprawiają, że wielu ludzi zaczyna mieć jakieś kłopoty z próchnicą. Zwłaszcza u małych dzieci może to być dużym problemem, bowiem ubytki powstałe w młodym wieku zaciążą przez resztę życia, przy zaniedbaniach prowadząc nawet do utraty zębów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-26 07:55:56
Tagi: wybielanie, dentysty, stomatologa

Odpowiednie nawierzchnie na place zabaw – czyli jak przygotować teren na zabawy maluchów

plac zabaw
Napisał: Brisbane City Council
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasze maluchy kochają zabawę na świeżym powietrzu – nie dziwi to, gdyż zabawy tego rodzaju wiążą się przeważnie z aktywnością fizyczną i wyzwalaniem energii, której dzieci mają niezliczone pokłady. Jednak, żeby zabawa ta była jak najbardziej bezpieczna, musimy zadbać o odpowiednie przygotowanie gruntu – place zabaw powinny spełniać określone warunki, w innym przypadku mogą stanowić niemałe zagrożenie dla bawiących się dzieci.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-24 07:56:02
Tagi: place zabaw, plac zabaw, huśtawki

Opieka rodziców i nauczycieli nad dzieckiem niepełnosprawnym

dzieci
Napisał: Kobi Light
Na podstawie: Kobi Light
Niepełnosprawność zalicza się do zjawisk, o których obecnie słyszy się coraz więcej. Jest to z pewnością pozytywna tendencja, gdyż o tej sprawie należy dyskutować jak najwięcej, w pierwszej kolejności o tym, jak można takim ludziom ułatwiać życie na co dzień. Istnieje dużo typów niepełnosprawności, w pierwszej kolejności może być ona fizyczna lub umysłowa. Niekiedy bierze się to z choroby nabytej lub z przeżytego wypadku, niekiedy w grę wchodzą wady wrodzone.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-16 07:54:56
Tagi: choroby, dzieci, autyzm, schorzenia

Polecane wideo

O serwisie

Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na to jak żyć zdrowo. Przeczytasz tutaj o najnowszych produktach i akcesoriach.

Wysoko oceniane

Kategorie

Archiwa miesięczne

Polecamy